top of page

STANDARDY

"Přáli jsme si vytvořit domovy, ve kterých bychom chtěli sami žít"

Byty v bytovém domě viladům Máj jsou navrženy a realizovány ve vysokém standardu jak ve stavební části samotného domu, tak ve vnitřním vybavení bytů a nebytových prostor.

2A5A8565.jpg
fotka-stavba.jpg
2A5A8488.jpg

DŮM

Železobetonová konstrukce podzemních garáží nabízí  10 parkovacích stání s možností dobití elektromobilů, prostorné sklepy (8-11 m2) a malé sportoviště. Z garáží vede menší nákladní výtah k horním bytům pro nezbytné nákupy a zavazadla.

Kvalitní cihelné zdivo se zateplením, z něhož je postavena nadzemní část domu a dřevěná okna s izolačním trojsklem, zajišťují velmi úsporný tepelný komfort. Ekologická zelená střecha poskytuje příjemnější klima v bytech pod střechou. Fasádní obklad Fundermax s trvanlivým povrchem dobře odolává UV záření i vodě a zajistí dlouhodobě stabilní vzhled domu. Čtyři z mezonetových bytů mají vlastní zahrady a na dvou z nich jsou vybudovány soukromé bazény. Zahrady jsou ohraničeny zámečnickými ploty vyrobenými na míru. Vnější opěrná zeď je obložena přírodním travertinovými obkladem.

BYTY

Do interiéru jsme zvolili třívrstvé dubové podlahy (tradičního německého výrobce HARO) a dubová interiérová schodiště. Bezfalcové dveře Sapeli Elegant komfort s dubovou dýhou a výškou 210 cm jsou opatřené magnetickými zámky a klikami MT. Dominantu vstupu do hlavního obytného prostoru každého bytu tvoří velkorysé prosklené dveře.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno plynovými kondenzačními kotli, deskovými radiátory a konvektory v ložnicích a podlahovým vytápěním v obývacím pokoji. V koupelnách a na WC jsou velkoformátové prémiové italské dlažby a obklady. Zařizovací předměty a topení jsou z dílny renomovaných výrobců Laufen, Grohe, PMH či Sapho. V ložnicích jsou instalovány elektricky ovládané předokenní žaluzie. Horní  byty jsou ochlazovány klimatizačními jednotkami v každém pokoji. Všechny terasy zdobí příjemné modřínové dřevo. Ve všech bytech jsme realizovali přípravu pro chytrou domácnost „smart house“, k ohlášení vstupu do bytů slouží zvonky videotelefony.

2A5A8557.jpg
2A5A8546.jpg
2A5A8535.jpg
2A5A8532.jpg
2A5A8528.jpg
bottom of page